Пн.-Вс. 10:00-20:00
info@meblik.ua
Pinterest! Instagram
meblik.com.uaПочему Меблик?Сертификат TÜV Rheinland

Сертификат TÜV

 

Cертифікати безпеки Сертификат TÜV

Всі меблі ТМ Meblik vf.nm сертифікати безпеки TUV Rheinland, що підтверджують відповідність всіх наших меблів з актуальними стандартами якості Європейського Союзу.Це означає, що продукти Meblik повністю безпечні і повністю відповідають вимогам, що пред'являються до продукції, призначеної для дітей. І меблі та матеріали або компоненти, у тому числі вони були зроблені, піддаються найсуворішому контролю і відповідають всім стандартам безпеки і якості.


Знак і відповідний сертифікат є гарантією безпеки і найвищої якості і є відмінністю нашої продукції від конкурентів, даючи нашим клієнтам впевненість в тому, що вони мають справу з продуктом найвищої якості.Науково-дослідницька діяльністьМи постійно проводимо випробування безпеки і якості нашої продукції. Нижче ми представляємо серію фотографій випробувань, які проходить наша меблі. Ми пишаємося тим, що ми можемо сказати: ВСІ меблі успішно пройшли випробування!

 

Мебель для младенцев и детей

 

Молодежная мебель

 

Научно-исследовательская деятельность

Мы постоянно проводим испытания безопасности и качества нашей продукции. Ниже мы представляем серию фотографий испытаний, которые проходит наша мебель. Мы гордимся тем, что мы можем сказать: ВСЯ мебель успешно прошла испытания!

Go top